Gizlilik Politikası

Bu metin, bilgi güvenliği konusunda sizi bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

www.muzikmakinasi.com sitesi Müzik Makinası - Musa Göçmen Film & Müzik Yapım ve yayımcılığa aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği MüzikMakinası için önem taşımaktadır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir.

Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz MüzikMakinası tarafından korunmaktadır.

Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Web sitemizde MüzikMakinası tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz.

Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı bilmelisiniz.

MüzikMakinası, bu internet sitesinde yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.